Безкоштовний он-лайн курс англійської «Досліджуємо англійську мову та культуру» - Блог - MultiExpert

Поиск
Перейти до вмісту

Головне меню:

Безкоштовний он-лайн курс англійської «Досліджуємо англійську мову та культуру»

Опубліковано Уляна Філон вхід Новини · 22/1/2015 19:17:17

У межах курсу передбачено ознайомлення з британською культурою та дослідження англійської мови у вжитку для удосконалення мовних знань.


Навчання у режимі он-лайн розпочинається 2 лютого 2015 року та триватиме 6 тижнів (2 години/тиждень).
Необхідний рівень знань англ. мови:
Intermediate (B1).

Курс розроблено для тих, хто вивчає англійську мову, прагне дізнатися більше про культуру Британії і підвищити рівень своїх мовних знань.
У межах цього курсу Ви отримувати щотижня відео-файли на різні теми, у тому числі про англійську як глобальну мову, довкілля, підприємництво та літературу. Переглядаючи відео, відзняті у Великобританії, та слухаючи людей, рідною мовою яких є англійська, Ви зможете вдосконалити слухові навички. Досвідчений викладач досліджуватиме певні елементи мови у вжитку та звертатиме Вашу увагу на вагомі моменти, допомагаючи Вам удосконалювати усні та письмові мовні навички.
Невеличкі тестування та дискусії допоможуть Вам оцінити свої знання англійської та попрактикуватися. У кінці кожного тижня Ви матимете можливість коротко виразити власні почуття та враження від теми у письмовій формі.
Курс створено на основі практики Британської ради у навчанні в режимі он-лайн. По його завершенню Ви зможете придбати Свідоцтво про участь (свідоцтво, яке підтверджує Вашу участь у курсах FutureLearn).
Зареєструватися для участі у навчанні можна на сайті Future Learn, перейшовши за посиланням та натиснувши Join now - Starts 2 Feb ("Приєднатися зараз - Початок 2 лютого").

Коментарі відсутні

Назад до вмісту | Назад до головного меню